| metrix a întrebat:

Bunica mea are 2 case una a fost arsa de fulger, podul a fost reparat dar restul nu a mai fost facut.Acum bunica mi-a dat mie acea casa cu 4 camere si un hol.Cand intri in casa dai in hol iar tot inainte este o camera mica, eu ma gandeam sa o fac baie dar oare e in regula sa o fac chiar la intrare?

6 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Baia este separata si are deschidere spre hol --- care-i problema? In apartamentul meu ( 4 camere ), accesul in cele 2 bai se face de pe hol--- la fel, accesul in toate camerele se face de pe hol.

| angel74dm a răspuns:

N-are importanţă unde o faci, că oricum pui uşă la ea. Cine vine la tine, trece pe lângă ea şi merge mai departe în camere. Şi la blocuri există apartamente direct la intrare, aşa e configuraţia blocului.

| ĎĮĐĬ a răspuns:

De ce sa nu, doar si baia are usa. Si dupa cate inteleg, se afla la capatul holului. Bafta!

| LexHasAMasterPlan a răspuns:

Nu e o idee prea buna sa faci o baie imediat la intrare. Fa o sufragerie mica cu 2 fotolii si o masuta de cafea sau altceva dar nu o baie.

| eubest a răspuns:

Bine inteles ca nu fa ceva mai alaturat acum depinde tu hotarasti dar daca esti deala carei pasa ce zic oameni nu fa

| costy00 a răspuns:

Daca ai nevoie de meseriasi 0720579893