| SingleForOne a întrebat:

Cam cât ar costa să fac fundația la o casă (nu sunt decis dacă vreau de lemn sau cărămizi sau ciment/bolțari)?

Pentru început, 2 camere, o bucătărie și o baie.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca pui asa intrebarea...mai bine nu te apuca de capul tau, e clar ca nu ai nici o treaba

| ValentinMihai78 a răspuns:

De ce nu căutați firme care construiesc case prefabricate și vă rezolvă ei toate problemele legate de autorizații, construcție?

| SingleForOne explică (pentru ValentinMihai78):

Aceste firme fac și fundația, sau doar casele prefabricate?

| ValentinMihai78 a răspuns (pentru SingleForOne):

Https://www.biobuilds.com/prefab
Uitați un link la o astfel de firmă de construcții. Au adresă de e-mail, scrieți, discutați cu ei, găsiți și alte firme pentru a compara ofertele.

| Sistemulxxl a răspuns:

17.000 euro- 80 mp, 30.000 euro 155 mp.