| benga94 a întrebat:

Ce părere aveți apartament parter construcție noua fără nimic dedesubtul lui gen garaj sau orice altceva? Baia va fi fără geam, va avea sistem de ventilație, credeți ca voi face igrasie ducandu-ma o data la 2 ani în el?

5 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Intr-o casa nelocuita apare mucegaiul.
Sfatul meu este sa o inchiriezi. Si ca sa nu ai batai de cap, o inchiriezi prin agentie ca sa sa se ocupe agentia de tot. Iar banii ii primesti intr-un cont.

| mgtow a răspuns (pentru anonimg):

Agentia poate sa dea afara chiriasul daca nu plateste la timp sau in caz de nereguli? Vreau sa bag o firma cu birouri acolo, seriozitatea la plata e mai buna asa

| Wr3nch a răspuns (pentru mgtow):

Normal ca poate. Si tu poti daca faci contract la notar si nu respecta regulile.

| anonimg a răspuns (pentru mgtow):

Nu cunosc detalii, dar cred ca da. Pentru ca agentia aduce chisriasul, si tot ea il poate da afara. Dar cu siguranta ca agentia se va ocupa de toate problemele.
I-a legatura cu o agentie din localitate si spune-le ce vrei sa faci.

| gabicoo a răspuns:

De ce asa de rar?