| Ginosaurus a întrebat:

Ce se poate face cu 10 lemne?

9 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Faci doua cosciuge ( 4 lemne fiecare ) si o cruce

| cristi202 a răspuns (pentru Crackman):

Un cosciug are minim sase. Sau vrei ca sa se vada capul si picioarele? happy

| Caro34 a răspuns:

Ce fel de lemne sunt? De decor, de foc, ce esență? Intrebarea e prea sumara! Numai bine!

| Ginosaurus explică (pentru Caro34):

Pai sunt 10 lemne. nici casa pentru animalute nu pot sa fac.

| Caro34 a răspuns:

Deci sunt mici de tot? Te pricepi sa le lucrezi? Ai ustensile pentru asta?

| Samariteanul a răspuns:

O casuta sau pot sa stai pe ele... Poti sa arunci cu ele dupa profesorii sau sa te uiti la ele.

| Ginosaurus explică (pentru Samariteanul):

Dupa profesori sa arunc e cea mai buna decizie din viata mea! Dupa ce schimb lumea...

| cristi202 a răspuns (pentru Ginosaurus):

OK, dar ca sa schimbi lumea, ai nevoie de profesori...
happy

| Ginosaurus explică:

laughing