| android96 a întrebat:

Cea mai buna talpa pentru fier de calcat?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Talpa SteamGlide este cea mai bună talpă Philips
http://www.philips.ro/......20_02/prd/

| anonim_4396 a răspuns (pentru evenso):

Ei vax! Daca n-are talpa de ceramica te pipi pe el de fier de calcat intr-un an...
Eu am o Rowenta cu talpa ceramic/titanium compund si este fenofantastimiroboliexclusiva!

3 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Talpa din inox, secretul este sa folosesti apa distilata de calitate; iar fierul de calcat sa nu fie fabricat in china!

| laur305 a răspuns:

Exista in comertz, protectie din teflon Bügeleisen-Unterbelag aus Teflon.Se poate folosi la orice marime a fierului de calcat, chiar uzat. Este interschimbabila...ca un fel de...ciorap!