| Eugeniusu a întrebat:

Cum este cu programul asta "Prima Casa"? Cum ma pot baga si eu in asta, cat trebuie sa dau, ce pasi sunt de urmat? Am inteles ca este un ajutor cu nu stiu ce fonduri europene, ceva cu tineri si altele. Dau funda si vot la cine imi da cele mai multe detalii!

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e niciun fond european. E doar un credit ipotecar mai usor de luat si atat tot. Trebuie doar sa fii angajat si venitul sa iti permita sa faci creditul pe care il vrei

| anonimg a răspuns:

Link-ul dat de tine este spam.

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Ia cauta Prima Casa pe Google si vezi cam de ce informatii dai...

| venividivici2017 a răspuns:

Oricat de tentant ar fi, toate astea sunt de fapt niste capcane bine puse la punct intre guvern si banci! Chiar vrei sa te numesti sluga guvernului pentru 30 de ani? Mai bine, gandeste-te si poate gasesti o alta modalitate mai avantajoasa!

| Eugeniusu explică (pentru venividivici2017):

Daca nu este acest program cu prima casa, poate un imprumut din banca, dar alta solutie nu gasesc...