| Ararat a întrebat:

Cum va impartiti sa faceti curatenia in casa ca sa va organizati cat mai eficient?

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Zilnic facut cate ceva care dureaza 5 sau 10 minute.

| Lioana a răspuns:

Nu impart nimic. Nu face nimeni curat un afara de mine. Fac cat am chef si cand am chef.

| ReddY25 a răspuns:

De unul singur

| sammie a răspuns:

Mai bine fac singură cum îmi place mie. laughing Că poate ăla nu șterge praful bine sau poate ăla nu dă cu aspiratorul bine, deci tot eu rămân să fac singură. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fac curățenia generală o dată la două săptămâni, într-una din zile.
De aspirat, aspir o dată la două zile, ca sa nu se facă praf și astfel curățenia tine mai mult.