| MihocSilviu a întrebat:

cine stie mai bine as dori sa-mi raspunda la intrebarea asta.
Am o casa de aproximativ 100 de m2 si vreau sa investesc bani si sa mai construiesc o mansarda sus si finisaje interioare, exterioare si alte chestii.
Intrebarea ar fi cat m-ar costa sa fac mansarda sus si alte finisaje cu o firma sau cu cativa oameni.
M-ar interesa cum as iesi mai ieftin cu firma sau cu cativa oameni si care este pretul la unul si la altul?

Răspuns Câştigător
| elninoema a răspuns:

Cam vreo 2000 euro

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ia legatura cu niste persoane care se pricep din zona ta. Nimeni nu-ti poate da un exemplu din alta parte.

Răspuns utilizator avertizat