| OnTheTop a întrebat:

Daca nu se invarte farfuria la cuptorul cu microunde si incalzeste. Se poate folosii? big grin happy sad big grin Va rog sa va informati si voi

Răspuns Câştigător
| IulianDep a răspuns:

E stricata sa nu se mai invarte? Ca si eu am patit la fel insa era din cauza ca iesise din soclul ei. Am asezat'o mai bine si a mers. Si da, cuptorul se poate folosi si asa.

5 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Da, se încălzește dar într-o manieră mai lentă și nu uniform...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A mai intrebat cineva si i-am spus sa schimbe motorul, caci nu se incalzeste uniform. ( adolf )

| alexgogo a răspuns:

Daca nu se invarte farfuria nu se incalzeste uniform... din pacatem adio floricele...

singura solutie, este ca din 20 in 2o de secunde sa amesteci mancarea...

| OnTheTop explică:

Deja se invarte cuptorul cu microunde. vai ce binee happywinkingwinking happy big grin big grin laughing laughing

| Azzido a răspuns:

Se poate folosi dar ceea ce vei baga in cuptor nu se va incalzi uniform. Magnetronul se afla de obicei in partea dreapta, deci microundele vor incalzi pe o linie orizontala tot ceea ce se afla in fata acestuia.