| epicquestion a întrebat:

(Intrebare stupida)
Unde se afla butonul de pornire la un polizor ..model mai vechi, din acela care se prinde de masa adica nu de mana.
Pur si simplu este un model mai vechi iar eu nu ii pot vedea butonu de pornire happy (ma rog si eu sunt total afon)
Este prins de masa in magazie si apartine bunicului meu...iar eu pur si simplu nu ii gasesc butonul de pornire. unde se afla in mod normal?(ca in fata lui nu e )

3 răspunsuri:
| Clausd10 a răspuns:

Daca e motor de 380 ar putea avea butonul pe perete. e un modul cu un buton rosu si unul negru.

| Just4Joker075 a răspuns:

Mai rasucestel putin si invartel poate ii gasesti butonul, daca nu are deloc nici-un buton, v-a porni imediat ce il vei baga in priza.

| Qweeeeeer a răspuns:

S-ar putea sa îl bagi în priză și să pornească direct