| Trandaf_Anda_1974 a întrebat:

Locuiesc an Harlau sat Parcovaci și as vrea o soba cu acces in doua camere fiind plita in bucătărie și soba in camera. As vrea sa stiu cât m-ar costa materialele și mâna de lucru. Va mulțumesc

1 răspuns:
| Lostlyric a răspuns:

Ai incercat sa vorbesti cu oamenii din sat care stiu meseriasi buni in zona? Ai incercat sa vorbesti cu acei meseriasi? Iar materialele nu au un pret fix. Conteaza ce fel de soba vrei (teracota, din metal, pe rumegus, semineu etc.); pentru plita, la fel.