| kennzor a întrebat:

SALL TO ALL vreau sa imi spuneti niste idei de amenajere pentru propria mea camera vreau sa precize ca vreau si mobila idei de mobila si idei de amanajere
DAU FUNDA + VOTT CAT MAI REPEDE PLZZ
P.S. AM 13 ANI LIKE A BOSS

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| rocket a răspuns:

Intrebare: Unde sunt firele de curent pentru corpuri de iluminat, pe tavan sau pe perete? Ca sa stiu sa iti dau cateva becuri super tari pentru camera ta. Sau daca vrei, intra tu pe http://www.universulluminii.ro si gasesti acolo tot ce iti trebuie.

| Osirius a răspuns:

Nu suntem ghicitori in stele ca sa stim configuratia camerei tale.
P.S. esti un cocalar.

| kennzor explică (pentru Osirius):

Si tu esti un redartat

| Osirius a răspuns (pentru kennzor):

Mai treci pe la scoala BOSSULE de 13 ani, ca te faci de maro.

| kennzor explică (pentru Osirius):

Cum sa nu hai pa ca nu imi pun mintea cu toti prostii
du-te sa te culci ai baut prea mult teddy