| trasnet a întrebat:

Sall TPU

eu nu am hata in bucatarie si de aceea e foarte mlt condens pana acum lasam geamul deschis si se rezolva problema dar acum ca vine iarna nu mai pot face asta asa ca m-am gandit sa pun o planta langa aragaz dau un ghiveci deasupra lui

ce parere aveti e buna ideea sau nuh

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

Nu, nu este buna ideea--- planta nu este "sugativa" vaporilor din aer! Cumpara-ti o oala sub presiune--- fierberea este mai rapida decat in una obisnuita iar cantitatea de vapori eliberati este mai mica.