| Anonim420420 a întrebat:

Am o casa foarte lunga. Doar jumatate este locuita (de mine) cealalta este pe numele unor rude. Dinafara partea lor de casa este groaznica (netencuita nimic, se vede zici ca e ultima saracie). Ce as putea face sa nu mai se vadă asa din exterior? Imi este mi-e rusine de cum arata curtea mea cu partea aia de casa

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-ai ce face decat sa-ti lamuresti rudele sa o intretina, s-o faci tu ori sa cumperi partea lor si s-o repari.

| Pica1990 a răspuns:

Poliester plasa tinci si decorativa tata