| Cris988 a întrebat:

Am o mare problema, va rog sa ma ajutati. Am spalat o bluza la mana, in apa rece (nu foarte rece) si s-a lasat. Am citit eticheta si pe eticheta scria ca se spala la mana. Cum pot sa o aduc la normal? Ps. Nu mai stiu ce material e, dar cum as putea sa o mai stramtez?

Răspuns Câştigător
| Daniella12 a răspuns:

Pai daca ai masina de uscat, o uzi si o bagi acolo... Dar daca nu ai, o uzi, o agati de ceva si o usuci cu feonul.
E adevarat, stai cam mult la ea, dar se stramteaza.
(Este aceeasi chestie cu masina de uscat, numa' ca o faci manual. tongue)

| Cris988 explică (pentru Daniella12):

Mersi sper sa mearga ca nu e nici bluza mea big grin

1 răspuns: