| Prumarius a întrebat:

Salut TPU, cineva care se pricepe la drujbe? Am achizitionat o drujba mica de construcții, tai cu ea după cateva minute nu se mai accelerează în sarcina, am reglat-o după carte dar nu da semne.

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Ai nu se regleza dupa nimic,o lasi asa cum vine ea din fabrica ok? Nu se mai acelereaza in sarcina spui tu.
Scula aia este noua,o ai noua,ai mai taiat cu ea,da ceva detalii de genul asta.
Inreb pentru ca mai are si un filtru de aer, ala daca tot tai mereu se poate infuda cu parf cu rumegus fin si nu mai trage aer si ar putea face ce spui tu.
Alta chestie e sa cumperi daca tot dau bani si vrei sa ai ceva bun, cumpara ceva serios, nu toate fiarele si chinezariile aparute si nu mai umblati la scule, lasatile asa cum vin ele, voi se pare va faceti singuri de lucru laughing