| anonim_4396 a întrebat:

Salutare am o problema cu plata facturilor e-on (gaz)prin format electronic, un prieten a activat modalitatea asta de plata si acum vreau sa-l dezactivez as vrea sa stiu cum se face sa-l dezactivez dar si cum il activez inapoi cand am nev.Prin faq-ul lor nu am gasit nimic si nici nu ma pricep sa caut info-ul asta parca ascuns. funda cine stie

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

De pe site, cred. Cit de greu era sa dai telefon? Si de ce sfintul cremvusti ai vrea sa dezactivezi? Iti place sa stai la coada si sa pierzi timpul aiurea la platit facturi?