| readdevil a întrebat:

Aveti idee daca pot sa folosesc Vanish Oxi action lichid diluat cu apa pentru a spala o mocheta( culoare bej). Am incercat cu un detergen de ma Amway si cu Biocarpet dar nu merge efectiv si am folosit o cantitate marcica. Nu am gasit la magazinele de pe langa mine altceva si Dedeman este prea departe. Multumesc mult

2 răspunsuri:
| sorin_6068 a răspuns:

Poți să folosești dar vanish ul in soare îngălbenește trebuie sa o limpezești foarte bine și apoi să o usuci și ai grija la mâini că ataca pielea

| readdevil explică (pentru sorin_6068):

Mi-am luat inima-n dinti si am incercat. A mers foarte bine. Multumesc( am pus 100 de ml de vanish si mult bio carpet intr-o galeata de 10l)