| ValiConstantin123 a întrebat:

Salutare TPU, am o mobila cumpărată de o săptămână și două zile care este nedesfacuta si este intr-o camera goală netencuita si cu placa de ciment jos si am pus pachetele pe placa.
Poate afecta mobila dacă sta in pachete asezate pe placa de beton?

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ai umezeală?

| ValiConstantin123 explică (pentru sierra1):

Nu tavanul este uscat

| sierra1 a răspuns (pentru ValiConstantin123):

Aha, și cum ai reușit s-o pui pe tavan?

| ValiConstantin123 explică (pentru sierra1):

M.am referit ca nu e umezeala pe tavan ca sa deoarece nu o sa apara tam nesan apa pe placa de jos

| sierra1 a răspuns (pentru ValiConstantin123):

"nu e umezeala pe tavan ca sa deoarece nu o sa apara tam nesan apa pe placa de jos"

n-am priceput ce zici dar dacă mai ții mobila ai acolo, o lună-două, o să ai surprize

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu este așa sensibilă.

| Catrice a răspuns:

N-are mă nimic, eventual o poți scoate din cutie in caz că d umezeala in camera.