| niculitelski a întrebat:

Si-a cumparat cineva pistol de lipit cu silicon din Lidl? Am avut unul din Jumbo la vreo 15-20 de lei, insa nu mi-a placut deloc. Nu reusesc sa fac bilute, iar siliconul se intinde cand pun o picatura si mereu trebuie sa dau cu mana sa rup restul de silicon intins. Alta problema era ca atunci cand doream sa lipesc si sa trag o dunga de silicon, dunga nu era uniforma, ci ba mai groasa, ba mai subtire, indiferent cat incercam sa nu insist in acel loc.
Asa ca am nevoie de un pistol ok, un pistol care are un flux uniform de silicon atunci cand il folosesc.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Nu doar pistolul contează ci și mâna!