| BadAngel3 a întrebat:

1. Ce parere aveti despre gay?
2. Dar despre lesbiene?
3. Ce reactie ai avea in caz ca fratele sau sora ta ar fi indragostit/a de tine?
4. Dar daca s-ar intampla ca tu sa fii indragostit de el / ea? V-ati ignora sentimentele sau le-ati accepta?

Nu, nu sunt drogata sau bauta.
Sunt doar pure curiozitati.
Vreau raspunsuri sincere big grin

19 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

1. sant handicapati nu inteleg cum le place sa se **** in curr, prosti.
2. alte tampite.
3. daca as avea sora si ar fi frumoasa cu forme i-as trageo (stiu ca as fi un imbecil dar incestul e la moda in ziua de azi) daca nu ai cu cine desigur...
4. nu m-as indragosti de ea

| RAY a răspuns:

1,sunt oamenii
2, la fel, ce vina au ca asa s-au nascut?
3, stiintific sansele sunt nule
4, la fel nu se poate, motive genetice

| Drimmero a răspuns:

Intrebare pusa pentru disputa homofobi-pro gay/
Acum parerea mea:
- despre gay: nu o sa ii atac mult,, dar mi se pare jenant sa-i vad in chiloti pe strada, in rest sa fie sanatosi si sa faca ce vor in camera lor
lezbience: la fel ca in cazul fratilor de 'sange',, sa nu mai caute atentie prea multa
Cred ca m-as duce in munti daca patesc dupa cum spui tu, in cazul de fata!

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

"Cred ca m-as duce in munti "
Te-ai călugări mai bine laughing

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Daca pierdem meciul,, fii sigur ca asta voi face. O perioada nu mai vreau sa aud de fotbal si sa-mi vad de viata mea

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Citește rugăciuni înainte de meci laughing

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

La cat m-am rugat sa mai luam si noi campionatul, cred ca doar eu stiu. Nu renunt eu asa usor,, de cate ori nu i-am injurat cand pierdeam si am jurat ca e ultimul meci la care ma uit si tot la echipa m-am intors. Dar la meciul asta nu pot sa accept infrangerea, se digera a naibii de greu

| T0T a răspuns:

1) Niciuna
2) Niciuna
3) Niciuna
4) Le-aș accepta dar probabil le-aș ține pentru mine.

| OldSoul a răspuns:

1.Nimic special, e dreptul lor sa fie fericiti.
2.Tot ca la 1, plus ca probabil as incerca sa ma bag si eu in relatie cu ele (ambele).
3. Ceva gen WTF/
4.De cine? Fata de frate/sora, le-as ingora!
Fata de alta persoana, nu stiu...

| Mayhem666 a răspuns:

1.Nu sunt contra lor
2.Nu sunt contra lor
3.Imposibil
4.Imposibil
Nici eu nu sunt drogat sau baut
Pure curiozitati? Bravo tie, nu trebuie sa te lauzi atat laughing
Raspuns mai sincer ca al meu nu poti gasi big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred despre oamenii atrași de persoanele de același sex ca își impun oarecum asta, adică din dorința de a fi "diferiti" ajung sa zică "bai e interesant cum ăștia se lupta cu societatea sa fie acceptați, hai ca ma bag și eu ca sa fiu DIFERIT", sincer mi se pare o tâmpenie, 2 femei mai merg dar 2 bărbați..scârbos. În afara de asta oamenii și absolut toate viețuitoarele de pe aceasta planeta au capacitatea de a se înmulți, ori 2 bărbați sau 2 femei nu prea au cum sa reproducă o ființă umana. Din nefericire, odată, mai de mult, am întâlnit chiar pe acest site o persoana de același sex ca și mine(feminin) care era lesbiana, iar când am întrebat-o de ce, mi-a spus ca la 13 ani a fost violata..nu mi se pare un motiv pentru care ar trebui să-ți schimbi orientarea sexuala, nu toți bărbatii sunt la fel, deci își putea recăpăta încrederea în ei. Dacă soră-mea ar fi îndrăgostită de mine ar fi incest, sa luam o prietena în locul surorii și răspunsul este ca, clar as ignora 'sentimentele' ei pentru mine și as face tot posibilul sa o conving ca e mai ok să trăiești viata alături de un bărbat care sa te iubească și sa te susțină. Cred ca oamenii care aleg sa fie homosexuali nu au încredere în ei, sunt pudici, nu se iubesc ei pe ei destul și ajung să-și caute un partener de același sex la fel de vulnerabil ca și ei.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

V.i.o l a.t.a de catre cine,, de catre una cu catarg in pantaloni. Majoritatea persoanelor gay au fost schingiuti in copilarie,, nu prea cred teoria ca ei se nasc asa, parerea mea/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drimmero, posibil ca unii din ei sa fi avut traume în copilărie, dar sunt foarte mult care aleg din propria lor inițiativa, din plictiseala cred, sa iubească o persoana de același sex, dacă ii vad pe strada clar nu o sa ii arat cu degetul, dar nici nu o sa zâmbesc uitându-mă la ei/ele, iar tipa cu care am vorbit eu fusese violata de 2 băieți mai mari ca ea și asta a determinat-o sa se reorienteze spre partea feminina

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe violatori si pe criminali i-as arata cu degetul fara discutii,, singurele persoane de care nu am nicio mila si simt doar repulsie fata de acele s.c.ar.b.e de oameni!
Corect, e viata lor si fac ce vor cu ea,, dar ma deranjeaza mult afisarea aia in exces care dauneaza grav privirii. Crezi ca ma afecteaza pe mine ideea ca 2 persoane sunt gay?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 si 2 - am avut prieteni care erau pe invers, nu am de ce sa judec pe nimeni pentru alegerile lui si nu pot sa am " o parere " despre asa ceva, mi se pare normal si cam atat
3 si 4 - nu s-ar intampla niciodata asa ceva

Iti dam noi ceva de baut ca sa fibatting eyelashes?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1, 2. Mă afectează în vreun fel ce fac sau cu cine umblă ei în timpul liber? Nu.
3, 4. Nu susțin incestul.

| MistretulPufos a răspuns:

1. am o parere neutra
2. ehehe
3. probabil ca m-ar speria si le-as zice ca nu sunt interesat
4. wuuut?

| UserulAnonim a răspuns:

1. E viata lor si au dreptul de a si-o modela asa cum doresc, cui nu-i place nu se uita.
2. Idem 1.
3 si 4 - NU. ATAT. NU!

| Aika十六 a răspuns:

Salut!
1. Sunt oamenii ca si noi.
2. Aceeasi parere, ca mai sus.
3. Iuu, asta chiar ar fi scarbos. surprise Noroc ca sunt singura la parintii...
4. Never ever! laughing Le-as ignora.
Cat timp nu ma deranjeaza, nu se dau in spectacol si nu imi baga orientarea lor pe gat ca fiind una normala, nu am nici o problema. La urma urmei sunt si ei oamenii ca si noi.
Pa, pa! happy