| faaalyoana a întrebat:

10 lucruri despre mine ...Care intra in joc!
1. Imi place la nebunie serialul Anatomia lui Grey;
2.Imi place mai mult la mare decat la munte;
3.Am o viata foarte dezordonata ( aici e inclusa si camera mea, unde nu reusesc niciodata sa pastez curatenia) '
4.Imi plac cercei rotunzi din aur, niciodata nu stau fara ei ( ma reprezinta total)'
5.Nu a existat nici o noapte in care sa nu dorm deloc( chiar daca m-am culkt spre dimineata, consider ca am dormit);
6.Imi plac checurile si clatitele;
7.Nu mi-as vopsi niciodata parul blond;
8.Sunt puturoasa nu invat din timp, mereu invat pe ultima suta de metri;
9. Niciodata nu plec de acasa fara ceas la mana;
10. Urasc ciorba de burta;

2 răspunsuri:
| 21ndstillachild a răspuns:

Imi place ciorba de burta

| epiktor a răspuns:

10 despre minehappy

1. Imi plac filmele de actiune;

2. Iubesc marea si sa innot in easmug

3. Eu am o oridine in dezordinea constanta de la mine din cap si din camera mealaughing

4. Am un singur cercel doar pentru simplul fapt ca nu vreau mai multi;

5. Adorm foarte greu si dorm foarte mult;

6. Iubesc clatitele cu finetti, si pepsi twist:X

7. Sunt blond dar imi place sa ma vopsesc gribig grin

8. Am terminat cu invatatul. Munca, Munca si iar MUNCAlaughing

9. Nu plec niciodata de acasa fara servetele in buzunar.

10. Urasc persoanele parsive.