| T0T a întrebat:

Așa ceva :))

http://www.antena3.ro/......16205.html

O fată care știe să mintă mai bine credeți că poate băga mai pe oricine la închisoare?

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

In primul rand, nu a bagat pe nimeni in inchisoare. Doar se mentioneaza ca baiatul a fost audiat 13 ore. In al doilea rand, si eu care sunt baiat, daca merg la politie si reclam pe cineva pentru o fapta grava, cei de acolo sunt datori sa investigheze. O fata care stie bine sa minta nu poate baga pe nimeni in inchisoare. Mai devreme sau mai tarziu, se va afla adevarul.

| T0T explică (pentru AFR81):

Nu am zis că a băgat pe cineva dar a avut noroc că psihologul și-a dat seama că altfel nu știu dacă cineva s-ar fi așteptat ca o fată de vârsta ei să mintă în halul ăsta. În România se bagă după gratii și degeaba din păcate și chiar în cazuri mai grave. Justiția din România cam e la pământ.