| RAY a întrebat:

A sta încruntat intr-o poza este urat?

Si unii imi spun ca de ce sunt suparat, nervos, cica sunt deprimat, sunt un
existentialist - nihilist

9 răspunsuri:
| StrongHeart a răspuns:

Nu neaparat, furia e un sentiment natural, doar ca e ideea asta veche sa zambesti in poze. De multe ori, oamenii zambesc fals de dragul pozelor, deci nu vad problema daca aia e starea ta naturala la momentul x, de ce sa ti-o ascunzi?
Fii tu insuti si nu mai lua in serios criticile altora.

| Emma30555 a răspuns:

Nu neapărat, poate stai asa din cauza luminii dar e mai drăguță o persoana care zâmbește

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Expresia de bad boy poate fi destul de sexy.

| Dismally a răspuns:

Nu este urat dar un zambet ajuta in orice situatie happy

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Am expresie de bad boy?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Din cate am văzut la pozele unora,"încruntarea" într-un fel anume(poate mai subtil sau vizibil la limite normale) îi face mai atrăgători, încrezători și impunători.

| GirlOnline81 a răspuns:

Mie îmi lasi impresia ca ești plictisit de viața. Și c-o sa faci riduri de la atâta încruntat :laughting:.
In rest, stai cum vrei tu la poze. Ce contează ce spun altii? happy

| Drimmero a răspuns:

Incruntat, bratul incordat si sa tii ultimul model de Iphone in mana, asta e secretul pentru o poza reusita, esti smecher, tati, esti smecher daca faci astea.

Mi se par suparati oamenii incruntati cand fac poze, eu unul nu pot sta asa, ma pufneste rasul

| Pamanteanul a răspuns:

Bă dacă stai încruntat într-o poza înseamnă că nu vrei sa zambesti fals sa impresionezi lumea, ești sincer și îți arăți starea naturala pe care o ai pur și simplu.