| babygirlmeli a întrebat:

Acum cativa ani a fost difuzat pe HBO un film, drama. Era vorba despre o fata care inota, si participa la diferite concursuri. S`a indragostit de un baiat. Iar la un concurs, trebuia sa se scufunde vreo 2000 de metri parca, si nu a reusit si a murit. parca era ceva de genu' titlu "adancul intunecat"-da nu e asta straight face Stie cineva cum se numeste?:-s fundita.

4 răspunsuri:
| vanciurea a răspuns:

Nu stiu de ce film vorbesti

| DoDo a răspuns:

Sa numit adancul intunecat

| DoDo a răspuns:

Fundita plzzzzzzzz

| babygirlmeli explică:

Nu s`a numit asa straight face am cautat pe google happy si nu dau fundita decat daca e filmul pe care il caut