| anonim_4396 a întrebat:

Acum ceva timp vb cu un baiat pe mess, el are 19 ani si eu 17. la inceput era foarte ok, vb pe mess, ma suna`dar uneori ma plictisea si nu vroiam sa ma mai sune sau sa mai vb cu mine, desi nu i-am spus asta niciodata, iar cand nu am mai vb am simtit nevoia sa vorbescu cu el. oare dc? De curand am aflat ca are iubita, desi el vb cu mine si ma invita sa iesim afara. pur si simplu simt ca e o persoana care valoreaza foarte putin, si simt nevoia sa-i zc iubitei lui ce facea el in timp ce era cu ea. Voi ce parare aveti? Ms:*

4 răspunsuri:
| Daiana_1737 a răspuns:

Da! Spune-i tot dar se poate sa-l iubeasca foarte mult si tot tu sa pici raustraight face asa se intampla de obiceisad... un asa om nu este demn de tinewinking Sa nu crezi ca esti indragostita de el pentru ca n-ai de cine pur si simplu nu meritawinkingse joaca cu sentimentele fetelor pff urasc genul asta de oamenisad

| pisoias a răspuns:

Eu sunt de parere ca ar fi mai bine sa nu-i spui nimic iubitei.Ar fi un fel de razbunare ieftina, si apoi se poate ca el sa aiba o alta varianta pregatita si prietena sa-l creada pe el.In plus daca ii povestesti prietenei cea fost intre voi(mare lucru nu) ar insemna sa recunosti ca tii la el si cred ca nu ar fi bine pentru. tine. Oricum e doar o sugestie, tu faci cum vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spune-i si iubitei lui dar nu cred sa rezolvi mare lucru. Daca as fi in locul lui chiar te-as indemna s-o faci sa vedem daca este in stare sa treaca peste primul obstacol.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Au inebunit salcimii.