| Duutsie a întrebat:

Acum o luna obisnuiam sa ies cu un baiat prin oras. Ma tinea in brate, ma tinea de mana si ma pupa, vorbeam destul de des la telefon sau prin mesaje. Dupa un timp el mi-a spus ca are prietena de aproape un an si chiar daca s-a intamplat ce s-a intamplat intre noi, nu poate renunta la ea. Eu nu am vrut sa ma bag intre ei, asa ca am renuntat amandoi la a mai vorbi unul cu celalalt, iar acum abia daca ne salutam. Eu, insa, inca tin la el si mi-e greu sa trec peste, deoarece ma atasasem de el. Ce sa fac sa-l uit?

Răspuns Câştigător
| KaRy a răspuns:

Eu cred ca a profitat de tine, daca tinea si el la tine cum tii tu la el, ar fi continuat sa iasa cu tine si ar fi incheiat relatia cu cealalta fata, insa probabil o iubeste daca nu a renuntat la ea.Eu zic sa uiti de el. kiss

| Duutsie explică (pentru KaRy):

Multumesc de raspuns si de sfat. Am sa incerc pe cat posibil sa-l uit.

2 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Stii tea folosit pe tine pe post de backup.imi pare rau pentru tine. data viitoare fii mai atenta.