| chiftelutacrocanta a întrebat:

Aici in Satu Mare sunt 9 grade si viteza vantului este de 24 km/h, pana dimineata o sa fie viteza vantului de 31 km/h,e grava situatia, vantul poate demola lucruri sau poate cadea acoperisul sau chestii de genul?

Răspuns Câştigător
| OnePiece a răspuns:

La 31 km/h n-ai de ce sa te temi.

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Aici, in Essen, bate vantul cu 100 km/h si inca n-a zburat niciun acoperis.

| T0T a răspuns:

La început părea o problemă de mate laughing

Răspuns utilizator avertizat
| DenisaNicoletaG a răspuns:

Vantul poate face multewinking

Răspuns utilizator avertizat
| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Nu m-am suparat chifteluta prajita si coapta. Stai linistit.winking. Nu stiu de ce crezi asta. Sunt si eu trista de anumite chestii, dar nu ma supar pe voi asa repedewinking.Te pup dulce :*