| alle529 a întrebat:

Ajutor! nu stiu ce am facut de mi-am rasucit desktop`ul in partea stanga, nu mai mi`i normal acumcryingcrying stiti cumva careva ce am facut?sadsad ma puteti ajuta cumva?:-

7 răspunsuri:
| Viuvi a răspuns:

Asa a patit si o prietena de-a mea si pana la urma, tot cautand cauze, ne-am dat batute si am reinstalat windows-ul

| alle529 explică:

Mersi alecs da` nu ma prea pricephee hee oricum mersi mult si o sa incerc sa umblu p acolo acum sper sa nu-l fac mai rauhee hee

| alle529 explică:

ClaudYu, desktop`u cu totul si cu bara si imagine si tothappy

| alle529 explică:

Floryy si eu m`am gandit sa`mi reinstalez windows`u da` eu nu m`am dat batuta ca am tot cautat pana am gasithappysi ii o metoda ffffffffff simplalaughing

| cLaudYu a răspuns:

Desktop-u sau bara de start?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alle cred ca ai umblat din greseala la setarile monitorului! Incearca la settings! sau la utilities ori cv de genu acum depinde de monitorul tau! Sa stii ca daca nu merge din setari poti umbla la "geometry" acolo vei gasi sigur setarea care iti va aduce monitorul la Default Settingswinking Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda. ii o metoda f simpla, adica.
ctrl+alt+up happy