| Hayhuy a întrebat:

Am 18 ani si pana acum nu am avut relatie mai lunga de 1 luna, am avut doar aventuri de o seara. am ajuns sa nu ma mai recunosc.Va astept cu sfaturi.

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Si ce daca? Prima mea relatie ca lumea am avut-o la 23 de ani, relatie care s-a incheiat cu casatoria. Intotdeauna am spus: "Ce-i al tau e pus deoparte!"

4 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Regaseste-te! Ai lucruri mai importante de facut la 18 ani.Nu-ti amaneta viitorul pentru o placere de o seara. Te risipesti si emotional si fizic, fara a mai pune la socoteala pericolele pentru sanatatea ta.Gandeste-te ca la aceasta varsta se pun temeliile pentru viata ta viitoare.Alegerile noastre ne definesc ca persoana si ne pregatesc destinul.Numai bine.

| alexeanca a răspuns:

Esti praf! Renunta la relatiile astia ca te distrug.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

depinde ce intelegi prin relatii sau prin aventura, esti tinara si viata merge inainte numai ca trebuie sa ai grija cu cine ai acele aventuri, din punct de vedere medical si moral, sa nu te trezesti cu vreun virus sau ca te arata lumea cu degetul, mai discret ca e mai corect

| Hayhuy explică:

Va multumesc pentru raspunsuri, dar aventurile alea de o seara nu sunt ceea ce credeti...adica nu sunt bazate pe sex...scuzati limbajul! Va pup!