| expander91 a întrebat:

Am 19 ani aproape 20 si sunt baiat si vreau sa va intreb ceva. Este o problema daca nu stiu sa gatesc decat gratar si cartofi prajiti? laughing Cand ar trebui sa invat sa fac si eu ceva?

5 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Stai linistit, altii nu stiu nici atat. (sunt fete care nu stiu nici atat).

| Sოﺁℓε a răspuns:

Uita-te la partea pozitiva.Nu o sa mori de foame laughing
Nu-i nimic.O rogi pe mama ta sa-ti arate cum sa faci macar o supa.
Daca iti e bine asa nu te stresa laughing

| expander91 explică (pentru Sოﺁℓε):

Mama este foarte departe de mine si ne vedem cam odata la 2 luni. Da adevarat laughing) nu mor de foame, dar parca m-am saturat de fast food si restaurant in fiecare zi pana si prietena mea mi-a spus

| Sოﺁℓε a răspuns:

Cum a zis si @yuky07. Poti sa te folosesti de internet.Sunt mii de retete.Incepe cu ceva usor. Sporhee hee

| Cris06 a răspuns:

Nu e neaparat o problema... adica nu trebuie sa memorezi toate retetele cum faceau mama sau bunica. Acum este internet ai chef sa mananci ceva mexican, italian, frantuzesc, romanesc sau mai stiu eu ce, dai o fuga pe net descarci reteta si ai toti pasii, ingredientele deci nu ai de ce te ingrijora. asa fac si eu si nu e chiar greu. ideea e sa incepi cu niste retete mai simple si apoi continui cu cele mai complicate daca alegi ceva greu de la inceput s-ar putea sa nu reusesti, daca nu iese chiar de la inceput nu fii dezamagit mai incearca succes...