| anonim_4396 a întrebat:

Am ajuns in camera mea, m-am schimbat in ceva comod, am sunat-o pe mama sa ii spun ca totul este ok si apoi am scos din bagaj niste lumanari parfumate pe care le adusesem cu un scop. Am coborat in bucatarie, nu era nimeni decat menajera care era pe cale sa se culce si ea. Am intrebat-o timid daca este vreun magazin deschis ca sa iau o sticla de sampanie. Mi-a zambit si m-a dus la barul familiei care era plin cu bauturi alcoolice atat din Romania, cat si din strainatate. Am ramas perplexa.
-Puteti sa va serviti cu ce vreti,mai putin cu cele din vitrina care sunt de colectie.
-Multumesc mult.
Am luat o sticla de sampanie care mi se parea mie mai buna, am urcat si am aprins toate lumanarile, formand din ele inimioare. Apoi, am scos niste pungi cu petale de trandafiri pe care le-am aranjat pe pat si pe podea. Cand am terminat, am constatat ca era aproape de miezul noptii si imi era frica sa nu fi adormit. I-am dat un SMS, intrebandu-l daca doarme. Mi-a raspuns in 2 minute: "Nu, poti sa vii la mine in camera daca vrei." L-am rugat sa vina el la mine, spunand ca sunt prea obosita sa mai ies din camera. Si a functionat. In 2 minute am auzit niste batai in usa.
Cand am deschis usa, primul reflex a fost sa il sarut atat de tandru incat a inceput sa zambeasca. Apoi l-am vazut cum face ochii mari si cum intra in camera care era schimbata fata de ultima data cand fusese in ea. S-a dus, a luat o petala de pe podea si m-a intrebat uimit:
-Ce sunt toate astea?
-Am vrut sa ma revansez pentru scena de azi si m-am gandit ca ar fi un lucru frumos pe care sa-l fac pentru tine.
M-a luat in brate si m-a pus in pat dupa care m-a sarutat cateva minute incat nu mai aveam aer la un moment dat.
-Multumesc. Ma intreb cata iubire poate sa simta un singur om pentru cineva?
S-a ridicat, a turnat 2 pahare de sampanie si ne-am amuzat amandoi de discutia mea cu menajera, intrebandu-ne ce credea ea ca aveam de gand sa fac cu bautura. Pt prima data ma simteam datoare fata de el si am incercat sa-i explic cat de mult il iubesc.
-Stii, cred ca iti sunt datoare cu niste explicatii. Imi pare f rau ca te-am invinuit si ca m-am purtat atat de imatur. Adevarul este ca nu sunt deloc sigura pe mine si cum as putea sa fiu? Adica, uite-te la tine, esti visul oricarei femei. Poate ca sunt egoista, dar chiar te iubesc si doar eu stiu cat de mult.
-Mi-ai aratat deja, a spus el foarte fericit. Am mai avut relatii, unele lungi, de 2-3 ani, dar niciodata nu am simtit niste sentimente mai profunde. Adevarul e ca eram un fustangiu inainte sa te cunosc pe tine, tu m-ai invatat cu adevarat ce inseamna iubirea. Si poate ca nu ai experienta, dar asta nici nu conteaza. Cand doi oameni sunt meniti sa fie impreuna, pana la urma vor fi. Si tocmai de aceea nu as strica totul inselandu-te.
Am inceput sa plang din nou, poate din cauza ca eram atat de usurata...el m-a privit si mi-a zambit foarte calduros dupa care m-a strans tare la pieptul lui. Totul era perfect, simteam ca acolo este locul meu si nu aveam de gand sa ii mai dau drumul vreodata. A inceput sa ma sarute si normal ca situatia a scapat din nou de sub controllaughing. Mi-a scos usor bluza, iar eu tricoul si am inceput sa ne sarutam ca si cum nimic altceva nu mai conta. A turnat sampanie pe noi si a inceput sa ma sarute pe intreg corpul. Sentimentul era minunat. Cand lucrurile s-au incins, stiam ca unul dintre noi trebuie sa opreasca si totusi nu voiam. La un moment dat a oftat, s-a departat putin de mine si am inteles ca nu-si schimbase gandurile fata de acum cateva ore.
-Dumnezeule, te iubesc, mi-a spus el strangandu-ma din nou la piept.
Si am zambit din toata inima, adormind la pieptul lui.

Cam atat pentru. azi. Ceva pareri?happy

13 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Pffff... ai scris cam mult... nu te-ai plictisit? Eu una m-am plictisit citiind laughing))
totusi n-am inteles... de ce ai postat intrebarea aici?
exact cum a spus si "GangstaRap92"... spune direct ca v-ati tras-o si cu asta incheiam povestea! laughing)))

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Deja m-am plictisit sa citesc. Spune direct ca v-ati imbatat si v-ati ars cum nu a-ti facut-o cu altcineva si gata rezumatul.

| doc69 a răspuns:

Pareri despre ce? despre fantezie? despre ce simti? despre ce traiesti? care este intrebarea?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da,pentru telenoveliste e faina povestea.
Dar cred totusi ca ai gresit site-ul...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu ti-a infipt si o capsuna in kuur nu merita sa-i torni nici tu sampania in cap. Data viitoare incearca sa-i indesi tu sticla de sampanie in fund. Cine te iubeste cu adevarat sta si la chestii de-astea (se numeste tendinta de dominare posesiva) rolling on the floor

| Metamorphose a răspuns:

Ăăă. De ce vrei să minți lumea de pe TPU? Mi se pare paatetiiic. Adică ce rost avea "intrebarea"asta?

| Anonimusxxxxx a răspuns:

Suuuperrrr! mi-as dori si eu astabig grin

| AlexzMkD a răspuns:

Intrebare:cati ani ai fat-o?

| carlutza1001 a răspuns (pentru AlexzMkD):

In locul tau as invata sa scriu corectbatting eyelashes

| HotGHot a răspuns:

Cool

| MeBubu a răspuns:

Hmm...nice day happy

| CosminHTN a răspuns:

Fain basm

| CrYsS_7869 a răspuns:

Fata isi posta povestea, in caz ca nu ati mai observat "intrebari" de ale ei, va invit s-o faceti! Nu va mai ambalati atat!