| Superior a întrebat:

Am aparut pe PC Garage :))) Credeti ca meritam sa castig mai mult decat ceilalti?
Eu sunt El Risitas.
https://www.youtube.com/watch?v=OjA311Cpp6A&feature=yout u.be&t=5448

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Https://strawpoll.com/asfwgrsb
esti pe locul 2 eu asta vad

| Clorox a răspuns:

Realizezi ca-ti raspunzi singur la intrebari? straight face

| WithinShadows00 a răspuns (pentru Clorox):

A fost bine cat a fost suspendat recent. Asta e unul din userii care chiar merita sa ramana limitat in a pune intrebari pe TPU. Nu zic ca nu-s si altii, dar macar sa-si aleaga categoriile cu totul altele: Jocuri PC/online

| Superior explică:

Cica la unu ca nu am servetele, dar folosesc web-ul pe post de servetele laughing))))))))

| RAY a răspuns (pentru Superior):

Tu traiesti virtual? nu vreau sa fiu rau, dar cui i pasa ca ai aparut pe Youtube ca ti am vazut biroul, nu ne intereseaza, plus ca nu vad ce intrebare e asta

| Superior explică (pentru RAY):

Nu asta e ideea...

| RAY a răspuns (pentru Superior):

Da care?

| Superior explică (pentru RAY):

Ce parere ati fi avut voi de setup-ul meu straight face Adica, ceva gen ca aia de 11 ani care intreaba daca dick-ul lor are marime potrivita sau nu.

| RAY a răspuns (pentru Superior):

Tu nu ai inteles ideea TPU din pacate, noi aici ajutam nu ne laudam cu ce pc urii avem sau ca am aparut pe Youtube, sincer asta nu e intrebare, adica ce a vrut sa intrebi? puteai sa scrii sistemul tau si sa ne dam cu parerea dar nu la categoria asta desigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

.îmi place biroul tău, i wanna marry him sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma vere, mereu cand pui o intrebare imi zic: da, mai prost nu poate fi. Apoi, cand apare alta, vine confirmarea: poti fi mai prost decat imi inchipuiam.

| Superior explică (pentru anonim_4396):

Ahm....asta ar trebui sa fie rekt din partea unui geniu?

| WithinShadows00 a răspuns (pentru Superior):

Probabil ca nu. Dar TPU chiar nu e pentru tine. Tu ai nevoie de altceva. Lumea de aici nu e pregatita si dispusa pentru postarile tale.
Limiteaza-te la categorii ca Tehnologie, Jocuri PC/online, FIlesharing/Siguranta Internet. Cel mult Adolescenti. La Educatie, Stiinta si Conversatii ne dai dureri de cap.