| chiftelutacrocanta a întrebat:

Am auzit ca foamea este un lucru chiar placut.Mie cand imi este foame simt un gol in stomac,dar simt si o fericire interioara pentru ca in mintea mea apar tot felul de mancaruri gustoase, imi imaginez cand mi-e foame ca ce bine va fi cand voi manca mancarurile acelea si cu cat mai foame imi este cu atat pofta mea de mancare creste si ma gandesc la delicii care imi dau o stare placuta, asta doar daca stiu ca voi avea parte de deliciile acelea ca daca stiu ca nu voi avea parte ma intristez.Intrebarea mea este,in cazul sexului,lucrurile stau la fel? Adica unui barbat cand ii creste pofta de sex si stie ca va merge acasa la iubita si o va impinge in pat si alte chestii ii fac bine imaginatile acelea? Fara aceste imaginatii cum ar arata viata noastra? Apropo, treaba cu foamea de mancare e buna si pentru cei care vor sa slabeasca, ei trebuie sa iubeasca foamea.

6 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Sunt bune acele tipuri de imaginații, te fac să te simți mai bine, dar pe moment. Cum am zis și mie îmi place să îmi imaginez lucruri iar dacă le și fac cu atât mai bine. Încă un lucru, nu e recomandat să slăbești prin înfometare, ține minte.

Răspuns utilizator avertizat
| T0T a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

N-ai pentru ce prietene, stai nu ești prieten că nu te am în listă, scuze.

| anonimg a răspuns:

Mie mi-e teama ca foamea te împinge la imaginatie. Sa nu fie delir! laughing Glumesc.
Când ma duc la cumpărături îmi place sa mă duc când îmi este foame, deoarece atunci fac cumpărăturile cele mai bune. In schimb, daca ma duc satul nu am nici un chef de cumpărături.

Răspuns utilizator avertizat
| August99 a răspuns:

Cred ca partea cu sexul e mai delicioasa decat cea cu mancarea laughing