| GusticelMititel a întrebat:

Am avut in trecut cosmaruri foarte ciudate. Am visat de mai multe ori ca ma uitam in oglinda si imi facusem breton si voiam sa dau timpul inapoi sa nu mai am bretonul. Si mai sunt si altele si mai urate, dar pe asta mi-l amintesc acum.

Voi ce cosmaruri ati avut cel mai des?

Răspuns Câştigător
| Invictusman a răspuns:

Deși maica-mea e moarta, ieri am visat ca o femeie o tot alerga și pana într-un final o prins-o și o aruncat-o în Bega, ea se strofoca sa ceara ajutor dar nu a ajutat-o nimeni, pana la urna sa înecat apoi m-am trezit brusc și speriat. Mi se pare că eu mă uitam la ea cum moare și nu ma stresam sa ii sar în ajutor și taica meu era la câțiva metri distanta si pescuia lejereanul nu avea nici o treaba z tare ciudat acest vis având în vedere ca nu e prima data când visez ca e aruncata în Bega și moare! Odată chiar eu o aruncasem în Bega, sau de doua ori... visam când era în viata. nu știu ce semnificație au aceste vise, și de ce tot visez ca e aruncata în apa și moare inecata.

5 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Am avut multe cosmaruri handicapate dar parca niciunul nu s-a comparat cu alea in care chelisem ca basescu pe tot capul si paream mai batranicios )))). M-am speriat de cum aratam asa, ma trezeam instant din visele alea si ma duceam glont la oglinda si sa ma spal pe fata.

| Celcestietot a răspuns:

Ca nu mai este Paramount Channel, dar din fericire dupa ce am cosmarul asta, dau pe postul de televiziune, vad un film si ma linistesc.

| GusticelMititel explică (pentru Celcestietot):

Cica s-a inchis in ianuarie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tauri care mă urmăresc.
Dar nu le-aş numi coşmaruri, ci vise în care sunt în situații neplăcute.

| stefiiii3 a răspuns:

Verisoara mea fiind alergata de un rechin.
M-a prins o apocalipsa a zombilor si nu aveam mancare in casa.
De obicei am vise infricosatoare de ma trezesc cu inima aproape iesita din piept, cele de sus sunt raritati pe care le consider normale.