| ame_3387 a întrebat:

Am avut o relatie cu o tipa de 2 luni. Ea inainte ruptand una d 1an pentru mine. La inceput a fost frumos pana ce a zis ca ne iubeste pe amandoi. Ne-am despartit ea impacandu-se cu fostul. Ciudat nu? Dar acum vrea sa se desparta de el si sa fie din nou cu mine. Totusi... C sugerati sa fac?

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Eu zic sa fii indiferent. E clar ca fata nu stie pe cine sa aleaga. Relatiile nu sunt 2 in 1, nu e nicio promotie, zii sa se hotarasca cu cine vrea o relatie.