| eliza7943 a întrebat:

Buna,sunt foarte ingrijorata, in luna decembrie 2017 am avut un contact sexual neprotejat ...de atunci pana acum nu am mai avut nici o menstruatie.....in timpul acesta mi-am facut un test de sarcina si a iesit negativ
pe 30 ianuarie 2018 am avut iar un contact sexual cu 3 numere, cu ejaculare in mine..este posibil sa fi raman insarcinata pe date de 30-2018?

2 răspunsuri:
| HazelEyes77 a răspuns:

Poate vrei cu tot dinadinsul sa ramai insarcinata astfel nu mi explic de ce refuzi sa te protejezi! N ai specificat acest lucru. Daca nu e cazul de asa ceva dai dovada de inconstienta facand sex fara sa folosesti vreo metoda de contraceptie. Poate in decembrie ai avut noroc si ai intretinut raporturi sexuale in perioada infertila si de aceea testul a iesit negativ ori l ai facut tu prea devreme. Repeta testul sau mergi mai bine la ginecolog sa scapi de indoieli daca e vorba de sarcina sau de dereglare hormonala. Daca s-a intamplat sa ramai pe 30 ianuarie n avem de unde sa stim noi asta. E prea devreme sa ti dai seama de asa ceva. Numai bine

| eliza7943 explică (pentru HazelEyes77):

Cand am avut contactul sexual in decembrie pe 6, am asteptat pana pe 22 ianuarie 2018 sa fac testul...