| Luori a întrebat:

Am citit p`aici ca daca iti incepi viata sexuala la varsta frageda [14-15 ani ] apar complicatii mai tarziu?

Ce fel de complicatii? explicati big grin
Cred ca multi copii ar trebui sa stie asta thinkingbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Boli cu transmitere sexuală, sarcini nedorite, diferite afecțiuni ale aparatului genital care nu dau pace niciodată, etc.
www.seximus.ro
Pa, pa.

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cea mai de temut e cancerul de col uterin.

| Luori explică:

@adina, normal ca si eu vreau, oare de ce am postat intrebarea?hee hee
sunt si curioasastraight face
si dupa parerea mea, nici 20-30% dintre copii care isi incep viata sexuala f devreme [14-15ani] NU SE DOCUMENTEAZA!winking

Răspuns utilizator avertizat
| diana_2054 a răspuns:

Adica tu vrei sa stii asta?tongue
Copiii care ar vrea sa stie acest lucru cred eu ca se documenteaza si se intereseaza personal, nu?

| ice_5646 a răspuns:

Daca e asa de ce nu intreaba iei si intrebi u? Dubios oricum thinking