| Nevm a întrebat:

Am constat, azi, ca nu ma mai bucura in fond nimic, ca sunt prea seaca.Alta data ma bucuram o zi intreaga daca cineva imi facea un compliment, eram..sa spun..recunoscatoare sufleteste omului respectiv.
Azi, au trecut doi tipi pe langa mine, random, pe strada, iar unul dintre ei a aruncat catre celalalt un,, Ce frumoasa e aia,,.Am zambit, sec, parca nu era vorba despre mine, nu ma bucuram ca alta data, nu mi-a dat incredere pe toata ziua.Ce se intampla?

19 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Te-ai obișnuit cu pupincurismele.

| Nevm explică (pentru T0T):

Ma, nu chiar.

Răspuns utilizator avertizat
| Drimmero a răspuns:

Tu esti Mandala?

Nu te mai atrag astea pentru ca nu mai exista misterul ala, cel mai probabil.

| Darkmagic a răspuns (pentru Nevm):

rolling on the floor
Pot sa anunt un: "Bre, sariti cu buzele pregatite, ca nu s-a racit"?
Nici nu mai trebuie sa inveti tot anul pentru Bac, pupaturile bine plasate de experti, te vor duce ca incredere in tine...pana prin anul 2 la cibernetica. big grin
Am citit de doua ori in intrebare: "Azi".
Ai avut o "azi" proasta.

| GoldenZenith a răspuns:

Asta este trist. sad
Țara arde și baba se piaptănă.

| Nevm explică (pentru GoldenZenith):

Asta n-are nici o legatura cu simtul patriotic sad.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Nevm):

Nu este vorba de simt patriotic :p

| Nevm explică (pentru GoldenZenith):

,,Tara arde.,, Despre ce este vorba?

| syd a răspuns:

Cea mai existentiala drama

| GoldenZenith a răspuns (pentru Nevm):

Definitie = tara arde si baba se piaptãnã, (despre oameni) se ocupã de fleacuri, când în jur se petrec evenimente grave.

| Nevm explică (pentru GoldenZenith):

Ficare om are drama lui.Un lucru mic, poate fi amplificat de mii de ori.Pentru tine un lucru poate sa n-aiba relevanta sau importanta, pentru altii, da.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Nevm):

Adevărat. Fiecare cu problemele lui.

| RAY a răspuns:

Daca nu erau frumosi te inteleg sa stii

| Dariusuu a răspuns:

Nu ţi-a făcut cine trebuie complimentele de aceea nu te bucuri de ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ii spunea ca esti nasoala iti fu. strica toata ziua? Increderea ta vine de la alti oameni? Tu stii ce s-a schimbat in ultimul timp de s-a ajuns la asta, cu ce te ajuta presupunerile noastre din moment ce noi nu cunoastem toti factorii? Daca chiar nu te mai bucura nimic nu are sens sa dam cu banul, raspunsul se afla in mintea ta. Tu trebuie sa constientizezi care este cauza acestei probleme si sa o rezolvi.

| Kaℓi a răspuns:

Te-ai blazat.

| Kaℓi a răspuns (pentru Darkmagic):

Mai are si "sec, seaca" tongue

| Darkmagic a răspuns (pentru Kaℓi):

happy