| Bonotralalala a întrebat:

Aseara am avut un vis foarte ciudat. Se facea ca eram intr-o padure de stejari, pe timp de toamna, singura si ratacita. Dintr-o data se facea ca imi apare un caine gri in fata care se uita urat la mine, iar eu i-am zambit, iar atunci el s-a transformat intr-un pui de catel mic, care cauta sa se joace cu mine. cine stie ce semnifica acest vis? Dau funda!

Răspuns Câştigător
| lifeisperfekt a răspuns:

Probabil e doar un vis nu trebuie neaparat sa semnifice ceva.Eu nu prea cred in chestia asta ca visele sunt reale. Oamenii au tot felul de vise si daca toate ar semnifica ceva... poate te-ai uitat la un film, sau te-ai gandit la caini sau asa ceva inainte sa adormi ...depinde.Ma bucur daca ti-am putut fii de ajutorhappy

| lifeisperfekt a răspuns (pentru lifeisperfekt):

Multumesc frumos si mabucur ca te-am putut ajuta!happy

| lifeisperfekt a răspuns (pentru lifeisperfekt):

Multumesk frumos!happy