| crystyanz a întrebat:

Am facut sala timp de 1 an cam asa, si am facut abdomene, cam se face pe la sala, in fine am facut si eu patratele frumoase ș, nu din astea strambe, si de luni ma reapuc de sala, dar am observat ca mi-au cam disparut patratele dar sus pe partea stanga nu mi-a disparut si cand ma incordez se vede patratica dar doar acolo, in rest numai se vede, si e urat big grin, si daca ma reapuc acum de sala si fac din nou abdomene risc sa mi se faca urat?, adica sa iasa din astea strambe?

in fine nu am stiut cum sa ma exprim mai pe inteles, sper ca o sa intelegeti ce am vrut sa zic big grin

apropo am 18 ani, am zis si cati ani am pentru ca poate unii o sa va intrebati cati ani am.

2 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Ha ha ha da-i drumul la treaba Nu o sa ai patratele strambe

| Robert92 a răspuns:

Nu are nici o legatura, muschii abdomenului sunt inca acolo dar avand in vedere ca nu i-ai mai lucrat se vad mai putin, sau poate te-ai ingrasat si din cauza asta nu se mai vad asa bine.Muschii sunt tot acolo, deci nu o sa stai iar 6 luni sa ti-i faci, dupa maxim 2-3 saptamani o sa se vada ca inainte...