| anonim_4396 a întrebat:

Am fost in zilele trecute la secretariatul noului liceu la care doresc sa ma transfer si mi-au cerut foaie cu media pe care am avut la sfarsitul clasei a 9 a, foaie pe care trebuie sa o cer de la secretariatul liceului de care apartin.

Daca eu duc foaia aia, pot sa fac un xerox dupa ea pentru a depune cerere de transfer si la alte licee in caz ca nu voi fi acceptat la primul?

Adica nu are nimic daca duc xerox?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Trebuie originalul. Eventual mai ceri o altă foaie matricolă pentru celălalt liceu

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Dar daca nu voi fi acceptat la acel liceu, nu voi primi foaia aia inapoi?

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

E o simplă foaie! Îți dă școala alta