| anonim_4396 a întrebat:

Am in martie olimpiada la tehnologie. Cum as putea sa ma organizez ca sa termin toata materia pe care o am de invatat pana atunci, avand in vedere ca incepe semestrul 2 si trebuie sa invat si pentru celelalte materii?
Multumesc!

1 răspuns:
| Georgeeeeeeeee a răspuns:

Cu putine sacrificii, poti invata si la Tehnologie, fara ca asta sa-ti afecteze notele de la celelalte materii.Incearca sa scoti o ora din statul pe calculator si sa inveti. Oricum, nu trebuie sa faci un chin din mersul la olimpiada, ci sa faci o placere din asta.