| skary a întrebat:

Salut, cand imi pornesc calculatorul in bara de quicklunch imi apar toae icon-urile foarte repede in cam 5 secunde dar messengerul ii ia cam un minut sa apara stie cineva un program care pote sa ma ajute, folosesc windows 7 si momentan numi permit un ssd. MUltumesc anticipat

3 răspunsuri:
| ΛᄂΣX a răspuns:

E normal...MIe mi se incarca(virgula) cam la fel ca tie. PAna acum ti-a mers mai bine?

| d3yvyd a răspuns:

Hmm.Speeder... de fapt nu, ca nu cred ca este si pentru windows 7, eu am avut Speeder XP si imi mergea foarte bine.Dar asta este, cred eu, din cauza ca messengerul tau e prea solicitat, si nu are destula memorie sa faca toate treburile. Instaleaza-ti Yahoo Messenger 11.Il am si eu big grin

| skary explică:

Am 4 gb de ram si un amd quadcore dar oricum am gasit avg tuneup sun foarte multumit de el