| Alex892 a întrebat:

Am inteles ca in saptamana scoala altfel se pun absente si se scade nota la purtare.de la cate absente incepe scaderea notei la purtare?

4 răspunsuri:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună.
Eu știu că se scad la 5 absențe nemotivate, dar asta doar în săptămâna altfel. Asta diferă și de la o școală la alta. Ar fii o obțiune să o întrebi pe dirigă.
Baftă.

| Dana211 a răspuns:

Depinde de scoala. La majoritatea la 10 absente nemvotivate ai un punct scazut, dar mai sunt si scoli unde se scade la 15 ( dar sunt putine)

| Sanusperiniciodatalamaibine a răspuns:

La mine in liceu se scade un punct la 10 absente nemotivate.

| DenisaIonita a răspuns:

La 10 absente

Întrebări recente