| cosmyndj a întrebat:

Am intrat pe omegle si i-am spus orasul unde stau unuia pe chat.Intrebarea ar fi daca ma poate afecta cu ceva? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Cupcake a răspuns:

Nu cred, dar data viitoare fi mai prudent/prudenta.

4 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Nu, in special daca persoana respectiva nu era din Romania. Chiar si asa, ma indoiesc ca cineva ar putea folosi informatia ''impotriva ta''.

| Pricked a răspuns:

S-ar putea (mai mult ca sigur) să vină în oraş să te caute. Există şansa ca tipul să fie ori un obsedat sexual, ori un psihopat incurabil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nasol, bă... Eu zic să începi să-ţi cauţi o locuinţă într-un alt oraş. Repede.

| Sphilips a răspuns:

Nu, nu are cu ce sa te afecteze. laughing