| DANNY1004 a întrebat:

Cand vorbesti cu cineva pe Omegle video ii apare undeva de unde esti? Eram pe omegle si cineva ma tot intreba unde stau si n-am vrut sa-i zic si dupa aia mi-a spus ca oricum stie pentru ca ii apare si i-am spus ca nu cred si chiar stia si in ce oras. Unde apare asta?

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Stai linistit, nu ii apare nicaieri unde stai. Te-a pacalit.

| DANNY1004 explică (pentru AFR81):

Nu m-a pacalit. Mi-a spus in ce oras stau si era imposibil sa nimereasca din prima pentru ca eu nici nu i-am zis nici macar tara.

| deea3507 a răspuns:

Nu ii apare nicaieri unde stai