| anonim_4396 a întrebat:

Am luat acum o juma de ora 5 pastile de paracetamol, şi înainte băusem un cappuccino. Ştiţi cumva daca efectele vor fi grave? Acum regret ca am făcuto. Am încercat să le vomit dar nu cred ca am reuşit.

3 răspunsuri:
| bunker a răspuns:

Efectele nu vor fi grave straight face chill

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu daca va agrava acel cappucino siuatia, dar nu crezi c-ai luat cam multe pastile? Eu sunt racita si iau paracetamol de 2 sau 3 ori pe zi:dimineata, seara si eventual dupamiaza. Nu cred ca a fost foarte bine sa iei 5 pastile deodata. Asteapta si ai sa vezi ce se va intampla, nu cred ca va fi asa rau, te va durea un pic capul, dar iti trecewinking.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, vor fi grave!