| PisicutaMea a întrebat:

Am nevoie de niste mesaje de scris in felicitari de craciun pentru profesori. Cele mai frumoase primesc funda!

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Te rog să-ţi faci timp să-ţi alegi ce crezi de cuvinţă:
http://www.google.com/......http?/

| Zatharra a răspuns:

Mi-ar trebui şi mie dar n-am găsit nimic potrivit.

| Euletitia a răspuns:

Buna! Banuiesc ac vrei sa trimiti de Craciun SMS-uri profilor. si eu fac asta in fiecare an. Poti scrie cam asa: "Sarbatoarea Nasterii Domnului sa va aduca multa sanatate, fericire, iubire, lumina in suflet si impliniri alaturi de cei dragi! Craciun fericit!''
Daca te intereseaza si pentru noaptea dintre4 ani, ai putea scrie asa; "Va doresc un an bun, cu sanatate, fericire, succes si realizarea tuturor dorintelor. La multi ani 2013! "
Sper ca te-am ajutat! Sarabtori fericite!

| Euletitia a răspuns:

Scuze,AM RECITIT INTREBAREA TA SI MI-AM DAT SEAMA CA VREI SA SCRII IN FELICITARI, NU sa le trimti SMS-uri. Poti pastar primul text, cel pentru Craciun.