| xxxSecretDiscretxxx a întrebat:

Am o catelusa bichon, am fost la doctorita si pe carnetu ala cu vaccinurile nu a stiut ce fel de bichon este.a zis cand creste mai mare isi da seama. Ce fel de bichon credeti ca este?
file:///D:/Users/Administrator/Desktop/1502142_216576515 191036_1596539886_n.jpg

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Asta nu este link.Deci nu merge.Este un fisier din pc-ul tau.Asa arata al tau? http://bichonfrisedogpage.com

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Daca un medic veterinar, vazand catelul, n-a putut sa spuna exact ce rasa e, cum crezi ca am putea sa te luminam noi, asa...la ghici?

| Foxyyyy a răspuns:

Nu merge poza.